خب حالاکه دیدم نی نی کوچولوهای خوبی هستین وانیمیشن خیلی دوست دارین،یه انیمیشن دیگه براتون اوردم^^ازانیمیشن استقبال زیادی شد!بنده خودم به انیمیشن علاقه زیادی ندارم وفقط یه سری انیمیشنای خاص رومیبینم.
خب.بریم سرمعرفیمون
این انیمیشنوکه شایدهمه تونددیده باشیدولی میخوایم بایه دیدجدیدبهش نگاه کنیم.
????انیمیشن ظاهروباطن????یاهمون درون بیرون(خداوکیلی این اسمش خیلی چرته همون ظاهروباطن بگیم بهتره)

ماجرابرای اونایی که نمیدونن:این دخترخوشگل ونازاسمش رایلیه وتوکله ش احساساتش یعنی: شادی وترس وخشم وانزجاروغم زندگی میکنن!مثل همه ی ما.اینامجبورمیشن خونه شونوعوض کنن ودختره خیلی ناراحت میشه و.(وای یعنی من ازعوض کردن خونه متنفرممم.حتی یه باریه کابوس دیدم درهمین مورد)
خانم gماکه اونوبه شدت بهتون پیشنهادمیکنه!????(اصلاماهرچی میخوایم ببینیم بایدازاین استاداجازه بگیریم!????)
خب حالااگه دقت کنیدمیبینیداین دختره چقدرررررشبیه جودیه!اصلاانگارخودشه.چشماش آبی موهاشم زرد مدل موهاشم همون شکله کلاشبیه جودیه دیگه.حالاازنظرقیافه به کنار.ازنظررفتاری هم همینطور.اینااین شخصیتوازروجودی من شبیه سازی کردناااااحالاببینیدکی بهتون گفتم.اون خلق وخوهای مختلفی داره که هرکدوم هم یه رنگن{درست مثل آدم خواربنفش!البته شادی رنگ مخصوصش زرده ولی خب برای جودی نمادشادی بنفشه!????????)
توی صحنه های اولش جودی یاحالاهمون رایلی(فکرمیکنن اگه اسمشوعوض کنن مانمیفهمیم این همون جودیه.تنهاتفاوتش باجودی اینه که استینک نداره!????)که ناراحته دارن میرن یه شهردیگه توی ماشین باخودش به خونه های مختلف خیلی خوشگل فکرمیکنه،وقتی میرسن میبینن عجب خونه ی ضدحالیه!????ولی اون نمیذاره ناراحت بشه به این فکرمیکنه که حالااتاقشوهرجوردلش بخوادمیچینه!بعدخبرمیدن اسباب اساسیه شون چندروزدیگه میرسه(ضدحال بعدی برای دخترک بدبخت!درست مثل جودی توی جودی مریخی میشوده واقعا????)بعدش اون دختربدبخت یه موش مرده هم تواون خونه پیدامیکنه وهمه چیزضدحال وضدحال وضدحال ترمیشه مامان وباباشم دارن باهم جروبحث میکنن که بنگ!یه فکردمدمی به سررایلی دمدمی میزنه!بدترین چیزهاروتبدیل به بهترین چیزهاکن!ازتوی هرچیزبدی یه چیزخوب پیداکن!????????????رایلی دوتاچوب برمیداره بایه  کاغذمچاله بامامان وباباش هاکی بازی میکنن وخل بازی درمیارن وخوشحال میشن????????????????یاوقتی میره بامامانش پیتذابخوره و.کلاهمیشه بداخلاقی روتبدیل به خوش اخلاقی میکنه.
درضمن اون توی ذهنش ۴تاجزیره داره یکی جزیره ی خل وچل بازی،جزیره ی خانواده،جزیره ی صداقت وجزیره ی دوستی!
میبینیدکه به هرکدوم ایناتوی یکی ازجلدای جودی اشاره شده!
حتی بعضی تیکه کلامای جودی هم تواین انیمیشن استفاده میشه برای مثال جودی وقتی تومشکلات زندگی کم میاره همیشه میگه:دیگه حرفی دراین موردندارم!!!????
هرچندهیچ وقت جودی نمیشه وهیچ چیزتوی دنیاهمسطح جودی دمدمی نمیشه-____-
شخصیتاوفضای انیمیشنم خیلی بامزه وجذابن مخصوصاخودرایلی.نه مثل بعضی انیمیشنای افتضاح!

ایده وموضوع خلاقانه وجدید،شخصیت پردازی های خیلی خوب،فضای جذاب(خودم عاشق این مورد این انیمیشنم)طنزهای دوست داشتنی و.نکات مثبت این انیمیشنن.
بـه نظرم ازاون انیمیشناییه که میشه توش غرق شدوباهاش به سرزمین قصه هاسفرکردپس پیشنهادمیشه!
خودم این متن معرفیوقبلانوشته بودم ولی دلم نمیخواست بذارمش وب.تااینکه چندوقت پیش آبجیم داشت میدیدش منم دوباره باهاش دیدم وتصمیم گرفتم حتمامعرفیوبذارم*
جاهایی که من خیلی ازشون خوشم اومد:
????اونجایی که احساسات مامان وباباشونشون میده!عاشق اونجاییم که احساسات مامانش میگن اون وقت بخاطراین آقا(یعنی باباشون)خواستگاری اون خلبانوردکردیم!????
????اونجایی که واردبخش خواب ورویاهای رایلی میشن تااون وقتی که باترس ازخواب میپروننش خیلی خیلی خلاقانه وباحال بود????????
????اونجایی که ترس های رایلی رونگه میدارن عالی ووحشتناک بودمنم که عاشق چیزای ترسناک????
????وسرزمین تخیل????????????????????
شخصیت های موردعلاقه من:خب اینم ازاون انیمیشناس که تقریباهمه ی شخصیتاش دوست داشتنین!همه ی احساسات رایلی باحالن مخصوصاخشم وترس!????مامان رایلی هم که خیلی گوگوله????????وصددرصدخودرایلییییی!
امابه نظرمن اگرزمانش یکم کم ترمیبودبهترمیشد.به نظرم یکم زیادی طولانیع(اونجاهایی که غم وشادی گیرافتادن زیادی طول میکشه تابتونن برگردن من اولین باری که این انیمیشنودیدم جداازاین وضع اعصابم خوردشده بود!)نمیدونم شایدم من زیادی بی حوصله م۰____۰
نتیجه اخلاقی انیمیشن اینه که: غم هم یه موقع هایی لازمه.یه چیزبی استفاده نیست که بایدانداختش یه گوشه.خب اول داستان میدیدیم که شادی فقط میخواست خودش همه کاره باشه ومیخواست رایلی فقط شادباشه.به بقیه احساس هامخصوصابه غم اجازه نمیداددست به چیری بزنن.رنگ خاطره های رایلی هم فقط به رنگ خودش بود.یعنی زرد.ولی درآخرفهمیدکه تمام احساسات ش جای خودش لازمه ودیگه همه ی خاطره های رایلی شدن ترکیبی اززردوآبی وسبزوقرمزوبنفش!????(بازهم مثل آدم خواربنفش!خداوکیلی بایدجلد۱۱جودی،جودی مریخی میشودوبخونیددددد!????)یامثلااونجایی که اون فیل صورتیه که اسمشویادم نیست????موشکشوانداخته بودن پایین وناراحت بودشادی میخواست باچیزهای بامزه دوباره سرحالش بیاره ولی چیزی که اون موقع لازم داشت گریه بود!
غم این لطفـوبهش کرد.!????
منم موافقم چون اگه آدم همیشه خوشحال باشه،یه وضع افتضاحی به وجودمیادکه چرت میشه همه چیز.فقط آدم توناراحتیاش نبایدناامیدبشه.این رایلی قشنگ منویادخودم توی این تابستونی که گذشت میندازه.یه مدت افتضاح شده بودم ودوباره عالی شدم.همش به لطف دنیای قصه هاست!غم وشادی درکنارهم وباید هم باشن.اصلااگه غم بی استفاده بودکه خداخلقش نمیکرد.شایدباورتون نشه من عاشق حس غمم.میشه باهاش گریه کرد.خیلی راحت.غم راه روبرای شادی بازمیکنه.کلاازخودغم وهم ازکاراکترش خیلی خوشم میاد????به نظرم خیلی خوب کاراکترش شخصیت پردازی شده بود.

اینجاورودی سرزمین تخیله

این حجم ازشباهت به جودی بی سابقه ست????

لامصب نگاکن حتی لباساشونم عین همه????????????????

من عاشق خشمم!خیلی بامزه ست????غم هم دوست دارم.خیلی کوچولووبغل کـردنیه^_^
(میدونیدخیلی شبیه دخترخانمRعه.آخه اونم هم نازه هم تپلیه هم عینکیه!????)

ازانزجارم خوشم میاد.منویادنازنین خودم میندازه^^
نویسنده وکارگردان این انیمیشن هم کارگردان انیمیشنای بالاوکارخانه ی هیولاهاست که من ازهیچکدومشون خوشم نمیادولی این یکی خیلی نسبت به اوناباحالتره!^^
*اگه دیدیدنظرتونوبگید!
*اگه ندیدیدپاشیدبریدببینید!
حتی اگه قبلاهم دیدید،چطوره یه باردیگه هم بریدببینیدش مگـه نه؟!این بارازیه دیدمتفاوت تـر.????????وبه سرزمین قصه هاسفرکنید!‌
فقط یه چیزی،اگه انیمیشن به نظرتون مال بچه هاست اصلانبینید????من انیمیشن دوست ندارم بخاطراینکه خیلی سخت میشه یه انیمشین که ازهرنظرعالی باشه ومن بپسندمش پیداکنم.خب راستش مهم ترین دلیل من برای دوست نداشتن انیمیشن شکل وقیافه های مسخره شون باداستانای بی سروتهشونه.وگرنه مشکل من سربچگونه بودن نیست.واقعاالان خیلی چیزهانسبت به زمانی که بچه بودم برام جذاب تروبامعنی ترشدن.آدم بزرگ ترکه میشه همه چیزویه جوردیگه میبینه.خودمومیگم به شخصه.معنی خیلی چیزارو(که مال بچه هاهم هستن)الان میتونم درک کنم ووقتی بچه بودم خیلی بی تفاوت ازکنارشون ردمیشدم(انیمیشنای واقعامعرکه روهم قصددارم بهتون معرفی کنم)
خلاصه اگه بگیدیه چیزیونمیبینم چون بچگونه ست میزنم توسرتون-__-(چوی زینب دمدمی خشن میشود!????????)
بعدشم انیمیشنای دکترزیوس عشق همیشگی من هستن همیشه هم پیشنهادمیکنم به جای چرندیات ایناروببینیدیعنی هرچقدرم ببینمشون خسته نمیشم!
تازگیاهم که دارم اوتاکومیشم!????غزل قراره اوتاکوم کنه.انیمیشنای ژاپنی هم خیلی جذابن.
❤سوال:انیمیشن موردعلاقه بچگیتون چی بود؟مال خودم پسرشجاع بودکه هنوزم عاشقشم اون موقع هاسی دیش روهم داشتم(خاله سوسنم برام ه بود*___*الان دیگه نگاهمم نمیکنه:/)ولی تلوزیون فقط بلده چرت وپرت پخش کنه ویه بارم این عشق منوپخش نمیکنه من ببینم????
کلاازبچگیم هیچ علاقه ای به تلوزیون یاچیزهایی که همه دختراوهم سن وسالام عاشقشون بودن نداشتم!
بازم تاکیدمیکنم توریست هایی که باتورگردشگری من درسرزمین قصه ها همراه شدیدتماشای این انیمیشن روفراموش نکنیدددد.!

پ.ن:من الان۲۰گیگ اینترنت دارم*__*دارم ازش درسفربه قصه هااستفاده میکنممم(فکرکن اونم ایام امتحانا????)

خیلی ,جودی ,انیمیشن ,رایلی ,میشه ,انیمیشنای ,خیلی بامزه ,شبیه سازی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پایگاه خبری سئو حرفه ای هر چی که بخوای زاهدان چت.ساحل چت.ساحل گپ فروشگاه آنلاین سنگ کلیه chadutlqve7 cant تهران پاتوق | دانلود سریال کره ای | دوبله فارسی Ciib چاپ سررسید 99 - سالنامه 1399 - سررسید 1399 - سررسید اختصاصی 99