کریسمس مبارک همگیتوننننننن!

مله کالی کیماکا(کریسمس مبارک به هاوایی)

یکی ازفانتزیام همیشه کریسمس بوده.اینکه ماهم بابانوئل ودرخت کریسمس و.داشته باشیم.

حالاکه مااین چیزارونداریم ولی چه کنیم حال وهوامون کریسمسی بشه؟!(به سبک چوی زینب دمدمی)

خب ماپیشنهادمیکنیم کتاب جودی دمدمی واستینک درتعطیلات خوش کریسمس????وانیمیشن گرینچ روببینید!!!❤یه شیرکاکائوی داغ هم درکنارش بخورید^___

​​​​​​

اینم لی لی کالینزههه درکریسمس!????✌????

lovely❤????

خودمم الان درحال نوشتن یه داستان باحال کریسمسی هستم!بابانوئل بدجوری مریض شده(برکرفته ازبدبیاری های خودم)ونمیتونه کادوهای مردموبراشون ببره.پیرمردخوابهابهش میگه امسال روتوخونه بمونه وخودش یه جانشین براش پیدامیکنه(پیرمردخوابهایکی ازشخصیتای من هست که بابابانوئلم دوسته????)

چوی زینب دمدمی بازهم به داستان نویسی روی آورد.!????✌

البته اینکه عاشق کریسمسم دلیل نمیشه عاشق نوروزخودمون نباشم هااا.نوروزعشقه عشق.چون حس خوبی داره.مخوصاسفره هفت سینش،هوای عالیش!دورهم جمع شدنای خونوادگی و.مخصوصاعیدبی خودی که جای خودداره.

پ‌ن:همه کسایی که امروزنرفتن مدرسه هم میخوام بهشون بگم کوفتتون شهههههههههع!بله درست حدس زدین ماامروزتعطیل نبودیم.مدرسمون اعلام کرده دیگه غیرازتعطیلایی رسمی شماتعظیل نمیشیدبیخودی????بفرمااینم یکی ازبدیای مدرسه غیردولتی.البته به نظرمن که کارخوبی کردن(بچه مثبتم عمه هاتونن-__-)چون واقعانمیدونم شماهامیخوایدآخرسال چی کارکنید.ماکه درسمونومیخونیم خوشم میگذرونیم.خب من اللن بچه درسخون شدم حال وهوای تابستونیموهم دارممم*__*میبینیدازهردوطرف محکم بودن چه راحت وخوبه؟!

​​​​​​امروزخانمpاومدسرکلاسمون برگه های امتحانیوبیاره استادمون گفت چرامثل ملک الموت واردمیشی!؟????(الحق تشبیه مناسبی هم بود✌)

خانمp:دست شمادردنکنه همینجوریشم ازمن میترسن????????

بعدش داشتیم امتحان میدادیم کلاس درسکوت مطلق بودبخاطرهمین صدای استاداون کلاسیامیومد.یکم که گذشت دیدیم داره میگه بابانان داد.!باباانارداد????????????

یهوسکوت کلاس ترکیدهمه گفتن جل الخالق ایناچشونه????????????????????????

بعدشم که یادمون رفت ازشون بپرسیم چه خبربود.بایدبریم توگروه ازشون بپرسیم????

لی لی وبابانوئل

کریسمس ,دمدمی ,زینب دمدمی ,کریسمس مبارک منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Tune Note راهنمای تنظیم دادخواست و شکوائیه قالیشویی در اصفهان | خلیج فارس آوا بلو ????خوش اومدین???? [Music] Darkhasti اجناس فوق العاده اینجا همه چی هست